Vítejte u Termitů v Lokti
  Kontakty: | email: stastny@suas.cz | Mobily - Prezident: +420 721 463 791 | Termiti A: +420 776 013 589 | Termiti B: +420 723 642 429
SPECIAL GASTARBEITER SITE

 OKO VIDÍ !
Aktualizováno
Novinky na této stránce
MDŽ u Baslů
Vyhledávání na stránkách
Vyhledávač na stránkách

Návštěvnost
[CNW:Counter]
Jak nás najdete

Od podzimu 2007 hrají obě mužstva Termitů na umělém povrchu Polytan ve Sportovní ulici za velkým hřištěm v Lokti.
Kliknutím na odkaz níže se vám zobrazí letecký snímek hřiště na mapách Seznamu.

Hřiště Termitů
WebDesign - © - Happy
Tato stránka je vytvořena specielně na přání našich gastarbeiterů, kterým se v daleké cizině stýská po domovině a rádi by věděli, co tady vyvádíme.
Takže hlavně bulvárek (takovej malej loketskej šípobleskohrom) !

ČERVEN 2008

21. 6. 2008 UKONČENÍ SEZÓNY
Termiti využili nabídky Míry Šmídka, který se stal novým nájemcem Brumla baru a uspořádali na důvěrně známých místech ukončení sezóny, spojené s oslavami Kameňákových padesátin, Krtkových čtyřicetin a Happyho třicetidevítin.
Protože na oslavě nebyl Loutkin, není na těchto stránkách prakticky o čem psát i když zábava byla místy na ostří nože.
Takže jedna sezóna nám končí a po prázdninách vzhůru do další, v pořadí již dvanácté sezóny!

BŘEZEN 2008

8. 3. 2008 MAŠKARNÍ MDŽ V ČERTOVĚ MLÝNĚ.
U příležitosti mezinárodního dne žen se sešli soudruzi a soudružky na maškarním plese u Baslů.
Masky byly velmi povedené, soudružského večera se zúčastnili například mnich, jeptiška, sestřička, Skot, Vodník, Pipi, nebo přenádherná muchomůrka. Večerem prováděli, k tanci a poslechu hráli soudruzi teroristé ze spřátelených zemí.
Na parketu chvílemi nebylo k hnutí, vždyť v nevelké místnosti se postupně objevilo 90 lidí!!!
Akce se velmi povedla a největší vytrvalci odcházeli až v půl páté ráno.
Aparaturu tentokrát dovezl sám velký DJ Bobeš, takže vydržela.

Muchomůrka s teroristou Usáma, kočička a pionýrka Sestřička, jeptiška a vodník

PROSINEC 2007

29. 12. 2007 RETRODISKOTÉKA U BASLŮ
Dlouho dopředu ohlášená akce sklidila velký úspěch a zúčastnilo se jí spousty tanečníků. Parket v Čertově mlýně při největších peckách pěkně praskal ve švech, nakonec ale tíhu discoboys and discogirls vydržel.
To samé se nedá říct o aparatuře, která kolem půlnoci při hitu Markéty Muchové vypověděla službu.
Naštěstí vypomohl svojí věží Čára, který se také po zásluze stal nejlepším tanečníkem večera.

DJ Happy a DJ Bobo Na parketě nebylo chvílemi k hnutí Nejlepším tanečníkem byl bezkonkurenčně Čára

1. 12. 2007 TERMIŤÁCKÁ ZABÍJAČKA.
Zabíjačka Termitů přinesla několik zajímavůstek. Některé nepřekvapily, jako třeba to, že nejožralejším ze všech účastníků byl Loutkin, kterého musela Loutkinová odvést jako slepého koně, nejnenažranějším Kýbl, který zakusoval jednu jitrnici druhou jitrnicí a nejlakomějším Hugo, který jako jediný nedal Termitům ani korunu.
Překvapením však byl smutný příběh, který se stal kolem půlnoci. Nebohý Bobeš, se svou novou homeless image si šel od tepla ohně dovnitř pro něco k jídlu. Když ho však na chodbě viděl Roman, spletl si ho s bezdomovcem a bez okolků nebožáka vyvedl z hasičárny. Když zmrzlého Bobeše viděl Happy, zželelo se mu ho, ohřál mu guláš, ukrojil chleba a donesl mu jídlo před hasičárnu, kde si ho šťastný Bobeš na popelnici snědl.
Brzy přece budou Vánoce, tak na sebe musíme být hodní!

Loutkin při odjezdu Kýbl zakusoval jednu jitrnici druhou Bobeš homeless

ŘÍJEN 2007

6. 10. 2007
V noci ze soboty na neděli se stala strašlivá věc!
Čombeho, slavícího v hospodě "U Gardnera" vítězství ve volejbalovém turnaji, napadl v tomto zařízení okolo druhé hodiny ranní neznámý vir! Tato hrozivá choroba mu nedovolila druhý den odchytat zápas, i když to slíbil. Byl chudák tak zesláblý, že ani nemohl zavolat a omluvit se, takže tímto úkolem pověřil dceru.
Dbejte o své zdraví a dávejte na sebe pozor, dokud takové nevyzpytatelné choroby řádí u nás v Lokti!!!!

SRPEN 2007

18. 8. 2007 FUNUS PARTY II.
Bobeš jako rozloučení s výčepním z Gastra připravil Funus party II.
Nutno dodat, že tentokrát byla akce dotažena do nejmenších detailů a rakev byla jako živá!

Bobeš nad rakví Bobeš s křížem Pozůstalí s rakví a křížem

11. 8. 2007 TERMIT CUP.
Hvězda posledních měsíců Loutkin po turnaji opět exceloval!
Jeho slabost pro prezidenty odnesl tentokrát Milda. Nejenom že na něm v loděnici rajtoval až praskla Mildova donesená domácí židle, ale předvedl i několik kousků za které by se nemusel stydět ani Pavel Vítek!

ČERVENEC 2007

7. 7. 2007 DŽANDASOVA SVATBA
Magické datum nedalo spát ani Džandasovi, který se po dlouhé, těžké známosti oženil s Kájinou. Oslava proběhla u pana ženicha na zahradě a protáhla se do pozdních ranních hodin. Nikdo z hvězd těchto stránek bohužel neozdobil tuto párty žádnou pikantností, takže jen tři obrázky.

Novomanželé před prahem Tanečníci Obligátní dýdžej všech akcí - DJ Bobeš

ČERVEN 2007

16. 6. 2007 UKONČENÍ SEZÓNY.
Na ukončení sezóny exceloval tentokrát, jak je jeho dobrým zvykem, Loutkin. Předvedl dokonce několik odvážných tanečních kreací s Bobešem, čímž totálně šokoval Zuzku. Ta, jako máma nové mladé posily Termitů - Kolomba, vážně přemýšlela, že synkovi vstup do čtyřprocentního klubu zakáže!

Bobeš + Loutkin Bobeš + Loutkin v objetí Bobeš + Loutkin v taneční kreaci

8. 6. 2007 BOJ U HRUŠKOVÉ.
Nebýt Ománka je to na téhle specielní stránce skoro nuda! Také červen začal ve velkém stylu.
I přes několikeré varování, aby si sparingpartnery na své alkoholické výlety vybíral dle své výkonnosti neuposlechl a v sobotu 8. 6. se pokoušel stačit v pití piva Alfimu. Výsledek byl obligátní. Ománek znaven a totálně ožrat, usnul na stole u Gardnera!

KVĚTEN 2007

Na hvězdu měsíce května má opět zaděláno Ománek, který přišel v sobotu 5. 5. 2007 do Štrůdl baru v notně rozjařeném stavu, dal si od Upíra "pár tahů z trávy" a až do svého odchodu pak předváděl (dle svědků události) úžasný hadí tanec.

DUBEN 2007

7. 4. 2007 ZABÍJAČKA U KRTKŮ.
V předvelikonočním čase se Krtek s Alfim rozhodli udělat zabíjačku. Konala se na počest zmrtvýchvstání Vladěny, která se po "infarktu" ukázala v dobré formě, což potvrdila množstvím spolykaného medikamentu v podobě léčivé slivovice.
Na této seanci se po dlouhé době nečekaně objevil i věrný Sparťan Hugo.
Jitrničky i prdelačka byly vynikající, takže díky!

BŘEZEN 2007

Náš vysloužilý Termit - Ifáček se konečně po dlouhodobé snaze stal Lokeťákem ! Je teď vlastně blízkým sousedem gastarbaitera Moritze, akorát to má blíž do bordelu "Domina".

Koncem měsíce se vrátil ze Španělska náš gastarbeiter Forest. S sebou si přivezl sympatickou Argentinku Lu, která by měla pracovat v jedné nejmenované nově otevírané kavárně.

ÚNOR 2007

I v únoru zůstává nejaktivnějším aktivistou Bobeš. Coby čaroděj ze země Oz pořádá dětské diskotéky a připravuje "M párty".

Čaroděj Bobeš

LEDEN 2007

20. 1. 2007 HARD ROCK PARTY.
Bobeš pokračuje ve svých metalových akcích. V lednu to byla hard rock party s AC / DC a OZZYM. Žádné pikantnosti se mi bohužel nedonesly, takže jen pár obrázků.

Satani v Gastru Byl to takový poklidný taneční večer Moritz, Bobeš a Vladěna

Koncem měsíce se objevil náš Ir Moritz. Dle svých zvyklostí sice chlastal každej den jako zvíře, nicméně slabší trénink v západním světě dělá své. Já osobně jsem ho načapal u Pikiho, jak kolem druhé hodiny ranní nedopil pivo a šel domů spát !!!!

PROSINEC 2006

31.12. 2006 - silvestrovské oslavy neprobíhaly v tomto roce z hlediska Termitů v kolektivním duchu, a tak byly Termiti roztříštěny do několika skupin. Ta která byla kolem Bobeše ve Štrůdl baru prožila příjemný taneční večer se specielní popůlnoční kulturní vložkou, kterou byl kozáčkový souboj Happyho s Ripicem.
Pokud se podaří sehnat fotky, budou zde zveřejněny.

16.12. 2006 - v Gastru se konala Brutal metal party. Bobešova akce měla hojnou návštěvnost a největší vytrvalci vydrželi kalit do čtvrté hodiny ranní.

Bobeš a spol před plátnem Ifáček jakoby svým nosem chtěl klofnout nějakou babu Džandas, Kýbl a Sojčí

9.12. 2006 - Měsíc prosinec je zatím ve znamení Bobešových akcí. Začalo to "Funus party", pořádanou první prosincový víkend.
O víkendu následujícím Bobeš omladil a uspořádal ve Štrůdl baru dětskou diskotéku.
Přes veškerou snahu a aktivitu vyvíjenou agilním Bobešem však stačí jeden jediný čin Krtka a o králi Lokte pro měsíc prosinec je rozhodnuto !
V noci ze soboty na neděli se totiž ve Štrůdl baru okolo jedné hodiny ranní nalitej Krtek rozčílil, že mu už hospodská nechtěla nalejt a mrskl po ní půllitrem. Ten se rozbil o zeď a střepy trefily smolaře Ripice. Ten to dostal přímo tam. Na funkci kuchaře to však prý nemá vliv !

LISTOPAD 2006

4. 11. 2006 - u Basla se konala Bobešova akce Iron Maiden party.
Účastníci byli vymeteni s vajglama okolo druhé hodiny ranní, tak se přesunuli do Formanky. Odsud byl divoký Bobeš spolu se slečnami z Chebu vyveden kvůli vulgárnímu chování, a tak se přesunuli do Papíráku a různých doupat ve Sportovní. Nejvytrvalejší účastníci této akce vydrželi kalit až do nedělního poledne!
Tímto výkonem zajisté hodili rukavici našim gastarbeiterům, kteří však také nejsou žádná ořezávátka !
Fotofejeton níže myslím nepotřebuje komentář !

U Basla v salónku Bobeš byl pro tento večer idolem Bobeš a divoké slečny

ŘÍJEN 2006

14.10. 2006 - oslava Čombeho narozenin v hasičárně.
Fotofejeton o tom, jak se nevyplatí soutěžit s Dášou v pití Fernetu.

Dáša ukládá Ománka Uložený Ománek hajá A hajá

24.10. 2006 - o víkendu se volilo do zastupitelstva. V Lokti vyhrál bohužel Hadrava, ale i Termiti mají v zastupitelstvu 2 členy a to navrátilce Radka a Kameňáka, který získal třetí největší počet hlasů z Lokte.
Z bývalých, nebo současných Termitů kandidovalo 10 členů s těmito výsledky:
1. Kameňák 273 hlasů
2. Radek 105 hlasů
3. Čombe 100 hlasů
4. Marcela 99 hlasů
5. Dědek 97 hlasů
6. Krtek 72 hlasů
7. P. Hanek 65 hlasů
8. Štýfl 42 hlasů
9. Alfi 33 hlasů
10. Diego 33 hlasů


20.10. 2006 - po pátečním volejbalu se výkvět loketských míčových kouzelníků, vedených Bobšem po delší době opět občerstvoval v Brumla baru, v současnosti známém jako " Štrůdl bar". V této činnosti pokračovali v sobotu též Termiti B a v neděli Termiti A. S Rutym jsme zapili jeho 150. mistrovský gól za Termity.

16.10. 2006 - Basl zakoupil novou plazmovku LG, uhlopříčka 125 cm. Satelit ale ještě nemá zamontovanej.

Tak z gastarbeiterů už je doma jen Forest. Moritz totiž v sobotu odletěl zpátky do Irska. Uvedenou skutečnost ocenily nejvíce určitě jeho játra a ledviny.

7.10. 2006 - vzhledem k tomu, že Tipáč je zavřenej, oslavili Termiti B vítězství nad Kali týmem v Čertově mlýně.
Účast byla tradičně lepší, než v neděli z Áčka, kdy k Baslovi zavítal jenom Krtek, Ruty a Ripic s Petou (oba zranění).

Předvolební výzdoba úderníků z Čertova mlýna

TOP TEN HISTORKA ZÁŘÍ

15. 9. 2006 V noci z pátku na sobotu navštívila hvězdná trojka ve složení Ripic, Čombe a Ománek restaurační zařízení Čertův mlýn, kde se oddávala hře v kostky. Při zpáteční cestě se povedená trojice rozhodla zkrátit si cestu přes železniční most. Když ho však poprvé zdárně přešli, vzpomněl si Čombe, že v hospodě zapomněl batoh. Vrátili se tedy zpět, do již opuštěné hospody. Když šli přes železničák podruhé, Ripic šel poslední a propadl se shnilými prkny, mezi kterými naštěstí zůstal zaklíněn. Záchranář Čombe vyskočil a jako mocný Mitč Djůkenen vytáhl nebohého Ripice nahoru, čímž ho zachránil od pádu do řeky.
Někteří nejmenovaní Termiti tento čin příliš neocenili, neboť prý mohl být pěkný memoriálek.